2024 Üniversitemiz Tanıtım Günlerinde Fakültemiz adına yerimizi aldık 🙂 Bizimle birlikte öğrenim hayatına devam etmek isteyen yeni öğrencilerimize yardımcı olmaya hazırız 🌸
2024 Üniversitemiz Tanıtım Günlerinde Fakültemiz adına yerimizi aldık 🙂 Bizimle birlikte öğrenim hayatına devam etmek isteyen yeni öğrencilerimize yardımcı olmaya hazırız 🌸
Fakültemiz öğretim elemanlarından Prof. Dr. M. Banu Durukan Sali, Doç. Dr. Efe Çağlar Çağlı, Dr. Öğr. Üyesi Habil Gökmen, Öğr. Gör. Dr. Şule Özgür, Araş. Gör. Dr. Fulya Akgül Durakçay ve Araş. Gör. Elif Korkmaz Orak proje ortağı olduğu Erasmus+ projesi VSL on Finance kapanış toplantısı Yunanistan`ın Kavala şehrinde gerçekleştirildi. Yunanistan`dan ortaklarımız ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya İtalya, Romanya ve Türkiye`den ortaklarımız katıldı. Toplantıda mevcut projenin yanısıra olası gelecek proje ortaklıkları da konuşuldu.
Fakültemiz öğretim elemanlarından Prof. Dr. M. Banu Durukan Sali, Doç. Dr. Efe Çağlar Çağlı, Dr. Öğr. Üyesi Habil Gökmen, Öğr. Gör. Dr. Şule Özgür, Araş. Gör. Dr. Fulya Akgül Durakçay ve Araş. Gör. Elif Korkmaz Orak proje ortağı olduğu Erasmus+ projesi VSL on Finance kapanış toplantısı Yunanistan`ın Kavala şehrinde gerçekleştirildi. Yunanistan`dan ortaklarımız ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya İtalya, Romanya ve Türkiye`den ortaklarımız katıldı. Toplantıda mevcut projenin yanısıra olası gelecek proje ortaklıkları da konuşuldu.
2023-2024 Akademik Yılında @deubclub yöneticileri öğrenci kulübümüze katkıları nedeni ile dekanımız Prof. Dr. Çağnur Balsarı’yı ziyaret ederek bir teşekkür plaketi sundu. İşletme Kulübü üyesi öğrencilerimiz ve kulüp yöneticilerine biz de Fakültemiz adına katkıları nedeni ile teşekkürlerimizi sunuyoruz.
2023-2024 Akademik Yılında @deubclub yöneticileri öğrenci kulübümüze katkıları nedeni ile dekanımız Prof. Dr. Çağnur Balsarı’yı ziyaret ederek bir teşekkür plaketi sundu. İşletme Kulübü üyesi öğrencilerimiz ve kulüp yöneticilerine biz de Fakültemiz adına katkıları nedeni ile teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Ne gündü ama!!! Şimdi kendi kanatlarıyla uçacak 2024 mezunlarımız. Sizlerin hayatın içerisinde güvenle ve keyifle süzüldüğünüzü görmekten büyük mutluluk duyacağız. 🧡 #classof2024
Ne gündü ama!!! Şimdi kendi kanatlarıyla uçacak 2024 mezunlarımız. Sizlerin hayatın içerisinde güvenle ve keyifle süzüldüğünüzü görmekten büyük mutluluk duyacağız. 🧡 #classof2024
Uluslararası örnek olay yarışmasına katılmak isteyen öğrencilerimiz ilgili bağlantıdan kayıtlarını yaptırdıktan sonra kayıt yaptırdıklarına dair epostayı `gurhan.aktas@deu.edu.tr` adresine gönderebilirler.
Uluslararası örnek olay yarışmasına katılmak isteyen öğrencilerimiz ilgili bağlantıdan kayıtlarını yaptırdıktan sonra kayıt yaptırdıklarına dair epostayı `gurhan.aktas@deu.edu.tr` adresine gönderebilirler.