2023-2024 Akademik Yılında @deubclub yöneticileri öğrenci kulübümüze katkıları nedeni ile dekanımız Prof. Dr. Çağnur Balsarı’yı ziyaret ederek bir teşekkür plaketi sundu. İşletme Kulübü üyesi öğrencilerimiz ve kulüp yöneticilerine biz de Fakültemiz adına katkıları nedeni ile teşekkürlerimizi sunuyoruz.
2023-2024 Akademik Yılında @deubclub yöneticileri öğrenci kulübümüze katkıları nedeni ile dekanımız Prof. Dr. Çağnur Balsarı’yı ziyaret ederek bir teşekkür plaketi sundu. İşletme Kulübü üyesi öğrencilerimiz ve kulüp yöneticilerine biz de Fakültemiz adına katkıları nedeni ile teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Ne gündü ama!!! Şimdi kendi kanatlarıyla uçacak 2024 mezunlarımız. Sizlerin hayatın içerisinde güvenle ve keyifle süzüldüğünüzü görmekten büyük mutluluk duyacağız. 🧡 #classof2024
Ne gündü ama!!! Şimdi kendi kanatlarıyla uçacak 2024 mezunlarımız. Sizlerin hayatın içerisinde güvenle ve keyifle süzüldüğünüzü görmekten büyük mutluluk duyacağız. 🧡 #classof2024
Uluslararası örnek olay yarışmasına katılmak isteyen öğrencilerimiz ilgili bağlantıdan kayıtlarını yaptırdıktan sonra kayıt yaptırdıklarına dair epostayı `gurhan.aktas@deu.edu.tr` adresine gönderebilirler.
Uluslararası örnek olay yarışmasına katılmak isteyen öğrencilerimiz ilgili bağlantıdan kayıtlarını yaptırdıktan sonra kayıt yaptırdıklarına dair epostayı `gurhan.aktas@deu.edu.tr` adresine gönderebilirler.
🌟 Prova günü hatırası 🌟 Çok sıcak bir günde 2024 mezunlarımız ve aileleri için harika bir Mezuniyet Töreni hazırlamak amacıyla bu ekip bugün çok çalıştı. Yarını sabırsızlıkla bekliyoruz.
🌟 Prova günü hatırası 🌟 Çok sıcak bir günde 2024 mezunlarımız ve aileleri için harika bir Mezuniyet Töreni hazırlamak amacıyla bu ekip bugün çok çalıştı. Yarını sabırsızlıkla bekliyoruz.
Turizm İşletmeciliği 2022 mezunumuz Enes Ziya Aşık’ı kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Ailesine, sevenlerine, sınıf arkadaşlarına ve Fakültemize baş sağlığı diliyoruz. #ifmezun @tourismmanagement.deu.if
Turizm İşletmeciliği 2022 mezunumuz Enes Ziya Aşık’ı kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Ailesine, sevenlerine, sınıf arkadaşlarına ve Fakültemize baş sağlığı diliyoruz. #ifmezun @tourismmanagement.deu.if